Поздравляем всех с новым 2024 годом!

Поздравляем всех с новым 2024 годом!

Желаем победы и мира Украине, ее Духу  и ее народу!

Побажання Україні на новий рік 2024:

Ми хочемо промовити наші побажання на Новий 2024 рік для України !

Ми направляємо наші молитви та звертаємось до Ієрархії Світла, Отця Нашого Небесного, Творця Всесвіту, Творця Любові, до Учителя Христа, Архангела Михаїла Военноначальника та Ватажка Небесного Воїнства, до всіх Духовних Сил Всесвіту.

Прошу вас в новому Році 2024 зробити все можливе, щоб захистити від ворогів
Україну, народ України, захистити славетних Воїнів України, захистити міста та села України від ворожого підступного нападу, від ворожих ракет, бомб та снарядів, які наповненні энергією руйнування, захистити від всього злого.

Просимо допомоги для звільниння від окупації всіх міст та сіл, де страждають українські мирні люди. Просимо захисту й очищення владних структур України від зрадників і колаборантів. Просимо поставити все на свої місця і покарати винних в корупційних та зрадницьких діях в важкий період війни в Україні.

Просимо — хай проллеться Світло на землі України . Просимо – хай проллється вище Світло на Землі України і це світло зможе виявити і зупинити всіх зрадників і нейтралізувати їх злочинні дії. бо Світло завжди сильніше Темряви, ми знаємо і пам’ятаємо про це, бо ми віримо, що Перемога обов’язково прийде на землі України, пам’ятаємо, знаємо і чекаємо максимального проявлення Сил Світла, Духовного світу на території України і в кожній важливий точці планети Земля.

Ми просимо особливого захисту Сил Світла для кожного українця в цей важкий час від ворожих атак, ракет, бомб, та літальних апаратів. Хай жодна ракета не пошкодить життя жодного українця, не пошкодить його домівку. Хай те, що зараз сіють нелюди, повернеться їм по Вищому Закону Відплати, і пожнуть вони те, що посіяли.

Нехай в Новому році Україна і Духиня України будуть під особливим захистом Отця нашого Небесного , Творця Землі та Всесвіту, Вчителя Христа, Архангела Михаїла. Просимо в Новому Році Богиню Перемогу прийти на українську землю в кожне місце, кожен дім, до кожного українця, в кожний куточок багатостраждальної української землі. Хай велична сила Перемоги зуміє очистити нашу землю від темних, гнітючих свідомість енергій і це буде сприяти видворенню з нашої землі всього, що заважає нам йти вперед до відновлення Раю на Землі і розвивати себе і цей світ.

Хай велична сила Перемоги зможе видворити і анігілювати руйнівну силу окупантів, і допоможе видалити энергію руйнування з кожного куточка української землі.

Просимо особливого захисту для міст Херсон, Дніпро, Запоріжжя, Київ, Харків, Одеса.

Повернення незаконно вивезених українських дітей та дорослих з окупованих територій України.

— Посилення підтримки союзників — воєнної, фінансової, економічної, інформаційної, гуманітарної

-Хай стрімко росте внутрішнє військове виробництво в Україні, щоб наша держава могла сама покривати всі необхідні потреби ЗСУ.

В час коли наші думки стають сильними, ми виражаємо свою підтримку Україні, підтримку її мужній Духині України — Ярі, підтримку сильному українському народові, підтримку відважним захисникам — українським Збройним Силам, підтримку полоненим українцям та українцям на окупованих територіях та бажаємо їм найшвидшого звільнення.

Просимо усунення перешкод та прийняття всіх можливих мір, щоб до тюрми потрапили злочінці з корумпованої влади, колаборанти та зрадники. Просимо усунення та ув’язнення корумпованої та злочинної влади.

Просимо звільнення незаконно ув’язнених військовослужбовців, патріотів, волонтерів та активістів. Просимо підтримки для приходу до влади в Україні людей Світла, їх об’єднання та мудрого керування країною.

А українцям бажаємо єднання в любові і тоді прийде мир в Україну!

Перемога та мир Україні,
хай буде так нехай буде Світло на нашій Неньці Україні та на планеті Земля.
Хай буде так! Хай буде так! Хай буде так!