Дитячий садок для дітей-вегетаріанців

Дорогі друзі вегетаріанці та сироїди! 🙂

Для вас чудова новина!

Створюється дитячий садок для дітей-вегетаріанців та дітей-сироїдів біля метро Святошино.

Дит. садок створюється командою, в яку входять досвідчені професіонали-педагоги, що вже реалізували успішний приватний дит. садок «Екограй” біля ст. м. Святошино. В програму входять перш за все любов та повага до дітей, до їх яскравих індивідуальностей та розвиток їх талантів. А також: художня творчість (малювання, ліплення, аплікація та інші види мистецтва), математика, йога, логіка, розвиток мовлення, читання, письмо, англійська мова, література, грамота, вокал, хореографія, постановка святкових ранків (театральні виступи, мюзікли на свята), екограй (виховання моральних, духовних, екологічних якостей), та багато іншого!

В нашому дит. садку ви можете бути певні, що ваша дитина в руках люблячих однодумців, і що її підтримають на тому високодуховному шляху, який ви для неї обрали!

Проводиться набір дітей віком від двох з половиною до шести років, в групи величиною до 9 чоловік, які потім будуть сформовані у відповідності з віком та побажаннями батьків.

Ми гнучко та відкрито приймаємо побажання та пропозиції батьків стосовно організації навчального процесу та життя їх янголят у нашому дит. садку!

Будемо раді співпраці, друзі!

Телефонуйте!

093-486-87-12